kontakt
|
strona główna
sklep kulturystyczny
sport i turystyka -> siłownia i fitness -> suplementy i odżywki
CM NOX 500 kapsułek
Blastex
cena: 89.00 zł
Jabłczan kreatyny wzmocniony dodatkowo AAKG oraz jabłczanem cytrulliny (odpowiadają za produkcję tlenku azotu).
stan towaru: nowy

Brak siły i energii podczas intensywnych treningów są częstym problemem nawet u doświadczonych sportowców. Z pomocą może przyjść CM NOX. Jest to jabłczan kreatyny wzmocniony dodatkowo AAKG oraz jabłczanem cytrulliny (odpowiadają za produkcję tlenku azotu). Tri Creatine Malate (jabłczan kreatyny) to połączenie trzech cząstek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu, który zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny, jest stabilniejszy w kwaśnym środowisku soku żołądkowego również wewnątrz komórek mięśniowych. Powoduje to dużo lepsze wykorzystanie kreatyny przez komórki mięśniowe oraz zahamowanie rozpadu kreatyny do nieaktywnej kreatyniny. Molekuła kwasu jabłkowego stymuluje w komórkach produkcję energii, dzięki czemu współdziała z kreatyną w generowaniu skurczów włókien mięśniowych. AAKG oraz jabłczan cytruliny, dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych ułatwiają transport kreatyny, ale także innych składników biorących udział w procesach chemicznych zachodzących w komórkach mięśniowych. 

Dzięki CM NOX znacząco wzrasta siła i wytrzymałość mięśni, a Twoje rezultaty treningowe stają się z dnia na dzień bardziej imponujące. 

 

Dawkowanie: Dni treningowe: 8 kapsułek bezpośrednio po przebudzeniu. 8 kapsułek przed treningiem. 

Dni bez treningu: 8 kapsułek bezpośrednio po przebudzeniu. 8 kapsułek po południu między posiłkami. 

Porcję 8 kapsułek należy popijać wodą lub sokiem. 

kontakt:
telefon: 178626144
wyślij wiadomość:
do treści wiadomości automatycznie zostanie dodany link do tego towaru
Twój e-mail:
podanie e-maila nie jest obowiązkowe, ale może ułatwić kontakt
sklep kulturystyczny TYTAN
Matejki 12
35-064 Rzeszów
wejście od ul. Kopernika
szukaj:
firmy: Blastex
zapraszamy do rzeszowskiego serwisu ogłoszeniowego regra.pl         ten sklep jest zbudowany na darmowym oprogramowaniu regra.pl/sklepy         logowanie