kontakt
|
strona główna
sklep kulturystyczny
sport i turystyka -> siłownia i fitness -> suplementy i odżywki
After Blast 900 g
Blastex
cena: 99.00 zł
Jest to kompozycja składników anaboliczno-regenerujących, której głównym zadaniem jest regeneracja i budowa masy mięśniowej.
stan towaru: nowy

Twoje treningi są na najwyższym poziomie, a mimo wszystko efekty są niezadowalające?! Wypróbuj genialny stack potreningowy After Blast. Jest to kompozycja składników anaboliczno-regenerujących, której głównym zadaniem jest regeneracja i budowa masy mięśniowej. Jej skład opiera się na dwóch filarach. Pierwszy filar składający się z aminokwasów (BCAA, l-glutamina, l-arginina, tauryna) oraz specjalnie dobranemu kompleksowi węglowodanów, co zapewnia maksymalne działanie antykataboliczne, chroniące Twoje mięśnie przed rozpadem. Drugi filar to matrix kreatyny (CEE, TCM, CM), który odpowiada za przyrosty siły oraz wpływa stymulująco na rozrost tkanki mięśniowej. 

Działanie tych dwóch filarów wzajemnie się przenika, wzmacniając swoje oddziaływanie. 

Sposób użycia: 

Jedna porcja bezpośrednio po treningu. Jedna porcja to 30 g (jedna płaska miarka) preparatu rozpuszczone w 400 ml wody lub soku. 

kontakt:
telefon: 178626144
wyślij wiadomość:
do treści wiadomości automatycznie zostanie dodany link do tego towaru
Twój e-mail:
podanie e-maila nie jest obowiązkowe, ale może ułatwić kontakt
sklep kulturystyczny TYTAN
Matejki 12
35-064 Rzeszów
wejście od ul. Kopernika
szukaj:
firmy: Blastex
zapraszamy do rzeszowskiego serwisu ogłoszeniowego regra.pl         ten sklep jest zbudowany na darmowym oprogramowaniu regra.pl/sklepy         logowanie