X zamknij
KONKURS
|
kontakt
|
regulamin
|
strona główna
|
rejestracja
|
logowanie
rzeszowski serwis ogłoszeniowy - darmowe zamieszczanie ogłoszeń
|
|
sport i turystyka -> siłownia i fitness -> suplementy i odżywki
NO Shock Blast 600 kapsułek Blastex
cena: 99
NO Shock Blast to złożona formuła anaboliczno - regeneracyjna o bardzo mocnym działaniu. Już po pierwszym treningu zauważysz kolosalną różnicę.
stan towaru: nowy

Masz już dość treningów?! Twoje osiągnięcia treningowe od dawna utrzymują się na stałym poziomie lub co gorsza spadają?! Potrzebujesz impulsu, który pozwoli Ci wznieść się na wyższy poziom. NO SHOCK BLAST jest tym co pomoże Ci to osiągnąć. Jest to złożona formuła anaboliczno - regeneracyjna o bardzo mocnym działaniu. Już po pierwszym treningu zauważysz kolosalną różnicę. Dzięki składnikom pompującym (AAKG, jabłczan cytruliny), waskularyzacja Twoich mięśni będzie zdumiewająca. Ale pompa mięśni to nie tylko waskularyzacja, lecz także, a może przede wszystkim, lepsze zaopatrzenie komórek w tlen i składniki odżywcze. Specjalna mieszanka kreatyny odpowiada za wytwarzanie i przenoszenie adenozynotrójfosforanu (ATP), który odpowiada za wytwarzanie energii, niezbędnej podczas skurczu mięśni oraz syntezy białek, co wpływa na przyrost siły oraz masy mięśni. Aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz l-glutamina to kluczowe aminokwasy odpowiedzialne za regenerację i ochronę komórek mięśniowych przed rozpadem (działanie antykataboliczne). Jest to szczególnie ważne po treningu, kiedy nasze mięśnie narażone są na wzmożony katabolizm. NO Shock Blast nie posiada w swoim składzie zbędnych składników, zarówno każdy składnik z osobna jak i wszystkie razem mają za zdanie pobudzać Twoje mięśnie do wytwarzania większej siły oraz do ich rozrostu. 

 

Dawkowanie: Dni treningowe: 8 kapsułek przed treningiem. 8 kapsułek po treningu. Dni bez treningu: 8 kapsułek bezpośrednio po przebudzeniu. 8 kapsułek po południu między posiłkami. Porcję 8 kapsułek należy popijać wodą lub sokiem. 

Nasz adres:
sklep kulturystyczny TYTAN
Matejki 12
35-064 Rzeszów
wejście od ul. Kopernika
kontakt:
telefon: 178626144
wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy:
do treści wiadomości automatycznie zostanie dodany link do tego ogłoszenia
Twój e-mail:
podanie e-maila nie jest obowiązkowe, ale może ułatwić kontakt
termin ważności ogłoszenia: 2018-10-03 08:59:38
usuń/edytuj to ogłoszenie
|
zgłoś błąd lub nieaktualność ogłoszenia
|

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

szukaj:
Twój własny sklep - regra.pl/sklepy