X zamknij
KONKURS
|
kontakt
|
regulamin
|
strona główna
|
rejestracja
|
logowanie
rzeszowski serwis ogłoszeniowy - darmowe zamieszczanie ogłoszeń
|
|
sport i turystyka -> siłownia i fitness -> suplementy i odżywki
NO.1 600 kapsułek Fit Best Line
cena: 129
NO.1 składa się z trzech specjalnie dobranych mieszanek, działających na kluczowe "obszary" odpowiedzialne za rozwój masy mięśniowej.
stan towaru: nowy

NO.1 składa się z trzech specjalnie dobranych mieszanek, działających na kluczowe "obszary" odpowiedzialne za rozwój masy mięśniowej. Special Pump Formula to formuła koncentrująca się na zwiększeniu produkcji tlenku azotu. Tlenek azotu powoduje rozkurczenie naczyń krwionośnych, co z kolei powoduje lepsze ukrwienie komórek mięśniowych, a przez to szybsze dostarczenie tlenu oraz składników odżywczych. Skutkuje to większą odpornością mięśni na zmęczenie, ich lepszą i szybszą adaptacją do wysiłku oraz umożliwia szybki rozrost masy mięśniowej. Creatine Stack jest mieszanką trzech rodzajów kreatyny. Kreatyna służy do magazynowania i uwalniania energii niezbędnej w wielu procesach chemicznych zachodzących w organizmie, w tym do syntezy białek mięśniowych. Odgrywa kluczową rolę w przemianach chemicznych powodujących skurcz komórek mięśniowych. Recovery Matrix to złożony matrix składników regeneracyjnych i antykatabolicznych. Mieszanka aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), l-glutaminy oraz tauryny ma za zadanie chronić mięśnie przed rozpadem, nawet po najbardziej wyczerpującym wysiłku fizycznym. Już każda z tych mieszanek ma ogromny pozytywny wpływ na nasze mięśnie, ale w połączeniu, dzięki synergii, tworzą one potężny anaboliczny "strzał". 

 

Sposób użycia: Dni treningowe: 10 kapsułek bezpośrednio po przebudzeniu. 10 kapsułek przed treningiem. Dni nietreningowe: 10 kapsułek bezpośrednio po przebudzeniu. 

 

Skład: alfa ketoglutaran argininy, l-arginina, jabłczan cytruliny, jabłczan kreatyny, ester kreatyny, monohydrat kreatyny, l-leucyna, l-walina, l-izoleucyna, l-glutamina, tauryna, żelatynowa otoczka kapsułki. 

Nasz adres:
sklep kulturystyczny TYTAN
Matejki 12
35-064 Rzeszów
wejście od ul. Kopernika
kontakt:
telefon: 178626144
wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy:
do treści wiadomości automatycznie zostanie dodany link do tego ogłoszenia
Twój e-mail:
podanie e-maila nie jest obowiązkowe, ale może ułatwić kontakt
termin ważności ogłoszenia: 2018-10-06 07:53:12
usuń/edytuj to ogłoszenie
|
zgłoś błąd lub nieaktualność ogłoszenia
|

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

szukaj:
Twój własny sklep - regra.pl/sklepy