X zamknij
KONKURS
|
kontakt
|
regulamin
|
strona główna
|
rejestracja
|
logowanie
rzeszowski serwis ogłoszeniowy - darmowe zamieszczanie ogłoszeń
|
|
sport i turystyka -> siłownia i fitness -> suplementy i odżywki
Megablast Massive 3 kg Blastex
cena: 129
Megablast Massive to gainer najnowszej generacji składający się z pięciu rodzajów białek (whey protein hydrolysate, whey protein isolate, whey protein concentrate, milk protein isolate, egg protein), gwarantujący dopływ niezbędnego budulca dla Twoich mięśni zarówno w krótkim jak i długim okresie.
stan towaru: nowy

Megablast Massive to gainer najnowszej generacji składający się z pięciu rodzajów białek (whey protein hydrolysate, whey protein isolate, whey protein concentrate, milk protein isolate, egg protein), gwarantujący dopływ niezbędnego budulca dla Twoich mięśni zarówno w krótkim jak i długim okresie. Drugim kluczowym składnikiem Megablast Massive są węglowodany w których skład wchodzi izomaltuloza, maltodekstryny oraz glukoza. Każdy z tych węglowodanów posiada inny czas wchłaniania. Najszybciej wchłaniana jest glukoza, która dostarcza energii bezpośrednio po spożyciu. Następnie rolę energetyczną przejmuje maltodekstryna, której indeks glikemiczny kształtuje się na średnim poziomie. Najniższym indeksem glikemicznym cechuje się izomaltuloza, która pozwala w długim okresie czasu zaspokajać potrzeby organimzu na energię oraz stabilizuje jej dostawy do mięśni. 

Dodatkowo Megablast Massive zawiera w swoim składzie L-glutaminę oraz l-leucynę, co pozwala maksymalnie zwiększyć efekt antykataboliczny oraz anaboliczny. 

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. 

Uwaga! Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci 

Sposób użycia: Stosować 2 razy dziennie po 60 g odżywki zmiksowanej z wodą lub mlekiem. 

Organizm wykazuje największe zapotrzebowanie na składniki Megablast Massive w okresie po treningu i w godzinach porannych. 

Nasz adres:
sklep kulturystyczny TYTAN
Matejki 12
35-064 Rzeszów
wejście od ul. Kopernika
kontakt:
telefon: 178626144
wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy:
do treści wiadomości automatycznie zostanie dodany link do tego ogłoszenia
Twój e-mail:
podanie e-maila nie jest obowiązkowe, ale może ułatwić kontakt
termin ważności ogłoszenia: 2018-10-03 08:59:54
usuń/edytuj to ogłoszenie
|
zgłoś błąd lub nieaktualność ogłoszenia
|

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

szukaj:
Twój własny sklep - regra.pl/sklepy