X zamknij
KONKURS
|
kontakt
|
regulamin
|
strona główna
|
rejestracja
|
logowanie
rzeszowski serwis ogłoszeniowy - darmowe zamieszczanie ogłoszeń
|
|
sport i turystyka -> siłownia i fitness -> suplementy i odżywki
Krepak 600 g Fit Best Line
cena: 74
Monohydrat Kreatyny w znaczący sposób zwiększa suchą masę mięśniową już podczas dwóch tygodni używania. Jest także odpowiedzialny za zwiększenie uzyskiwanych wyników podczas wysoko intensywnych treningów.
stan towaru: nowy

Monohydrat Kreatyny w znaczący sposób zwiększa suchą masę mięśniową już podczas dwóch tygodni używania. Jest także odpowiedzialny za zwiększenie uzyskiwanych wyników podczas wysoko intensywnych treningów. Dzieje się to dzięki zwiększeniu poziomu dostępnej energii oraz przyspieszeniu tempa regeneracji. Zdolność kreatyny do zwiększenia zasobów energii w mięśniach wynika z wpływu na proces syntezy białek mięśniowych, przy jednoczesnym minimalizowaniu procesów katabolicznych. Jest to spowodowane tym, iż kreatyna posiada niewiarygodną zdolność uwodnienia komórek mięśniowych. Proces ten zwiększa wzrost mięśni poprzez czynienie włókien mięśniowych większych i silniejszych. Badania nad kreatyną dowiodły, iż zwiększa ona poziom energii, siłę mięśni, wytrzymałość oraz tempo regeneracji. Także ma ona wpływ na redukcje tkanki tłuszczowej, co ułatwia budowę suchej masy ciała. 

L-Glutamina dostarcza surowca do komórek mięśniowych, gdyż jest ona głównym aminokwasem zużywanym w procesie naprawy tkanki mięśniowej. Podawanie glutaminy ma również działanie antykataboliczne, ponieważ gdy zostanie ona dostarczona z zewnątrz, nie trzeba czerpać jej z mięśni. Dzięki glutaminie obserwuje się bardziej ciągły przyrost masy mięśniowej, bez okresu przestoju, szybszą i lepszą regenerację. 

Tauryna odgrywa ważną role w produkcji tlenku azotu, a jej niski poziom może doprowadzić do jego redukcji w organizmie. Tlenek azotu jest gazem biorącym udział w skurczach mięśni oraz w powiększaniu naczyń krwionośnych. Dzięki rozszerzonym naczyniom krwionośnym przepływ krwi z tlenem oraz składnikami pokarmowymi jest znacznie sprawniejszy. Jeśli pracujesz nad rozwojem mięśni potrzebujesz przyśpieszyć tempo przepływu twojej krwi, co pozwoli twojemu organizmowi na lepsze dotlenienie i odżywienie. 

 

Sposób użycia: 

Dni treningowe: 

Pierwsza porcja z samego rana zaraz po przebudzeniu, druga porcja bezpośrednio przed treningiem, trzecia porcja bezpośrednio po treningu. Jedna porcja to 5 g. 

Dni nietreningowe: 

Pierwsza porcja z samego rana zaraz po przebudzeniu, druga po południu pomiędzy posiłkami. 

Nasz adres:
sklep kulturystyczny TYTAN
Matejki 12
35-064 Rzeszów
wejście od ul. Kopernika
kontakt:
telefon: 178626144
wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy:
do treści wiadomości automatycznie zostanie dodany link do tego ogłoszenia
Twój e-mail:
podanie e-maila nie jest obowiązkowe, ale może ułatwić kontakt
termin ważności ogłoszenia: 2018-10-06 07:39:40
usuń/edytuj to ogłoszenie
|
zgłoś błąd lub nieaktualność ogłoszenia
|

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

szukaj:
Twój własny sklep - regra.pl/sklepy