X zamknij
KONKURS
|
kontakt
|
regulamin
|
strona główna
|
rejestracja
|
logowanie
rzeszowski serwis ogłoszeniowy - darmowe zamieszczanie ogłoszeń
|
|
sport i turystyka -> siłownia i fitness -> suplementy i odżywki
BCAA GT 600 kapsułek Fit Best Line
cena: 118
Kompozycja aminokwasów rozgałęzionych z l-glutaminą oraz tauryną.
stan towaru: nowy

Podczas długotrwałego wysiłku aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach(BCAA) są uwalniane głównie z mięśni szkieletowych, a ich szkielety węglowe są wykorzystywane jako paliwo. W tym samym czasie ich reszty azotowe są przetwarzane w inny aminokwas - alaninę. Następnie jest ona transportowana do wątroby, gdzie przemienia się w glukozę, która z powrotem wraca do mięśni szkieletowych i ponownie może być wykorzystana jako paliwo. Tzw. cykl glukozowo-alaninowy jest mechanizmem służącym do podtrzymania homeostazy, innymi słowy równowagi, stałego poziomu glukozy we krwi. Dodatkowa suplementacja aminokwasami BCAA, może zahamować pobieranie niezbędnych aminokasów z mięśni, chroniąc nasze mieśnie przed rozpadem. Zwiększają one także wydzielanie niektórych hormonów anabolicznych. 

L-Glutamina dostarcza surowca do komórek mięśniowych, gdyż jest ona głównym aminokwasem zużywanym w procesie naprawy tkanki mięśniowej. Podawanie glutaminy ma również działanie antykataboliczne, ponieważ gdy zostanie dostarczona ona z zewnątrz, nie trzeba czerpać jej z mięśni. Dzięki glutaminie obserwuje się bardziej ciągły przyrost masy mięśniowej, bez okresu przestoju, szybszą i lepszą regenerację. 

Tauryna odgrywa ważną role w produkcji tlenku azotu, a jej niski poziom może doprowadzić do jego redukcji w organizmie. Tlenek azotu jest gazem biorącym udział w skurczach mięśni oraz w powiększaniu naczyń krwionośnych. Dzięki rozszerzonym naczyniom krwionośnym przepływ krwi z tlenem oraz składnikami pokarmowymi jest znacznie sprawniejszy. Jeśli pracujesz nad rozwojem mięśni potrzebujesz przyśpieszyć tempo przepływu twojej krwi, co pozwoli twojemu organizmowi na lepsze dotlenienie i odżywienie. 

 

Sposób użycia: 

6 kapsułek bezpośrednio przed treningiem i 6 kapsułek bezpośrednio po treningu. Dodatkowo można stosować 6 kapsułek rano bezpośrednio po przebudzeniu. 

Nasz adres:
sklep kulturystyczny TYTAN
Matejki 12
35-064 Rzeszów
wejście od ul. Kopernika
kontakt:
telefon: 178626144
wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy:
do treści wiadomości automatycznie zostanie dodany link do tego ogłoszenia
Twój e-mail:
podanie e-maila nie jest obowiązkowe, ale może ułatwić kontakt
termin ważności ogłoszenia: 2018-10-05 07:58:25
usuń/edytuj to ogłoszenie
|
zgłoś błąd lub nieaktualność ogłoszenia
|

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

szukaj:
Twój własny sklep - regra.pl/sklepy